Авторизация

   
Бок
   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

 

 

ЕНЕРГІЯ ТА СЕРЕДОВИЩЕ

освітній проект

Глобальна екологічна криза, в умовах якої ми живемо, є наслідком дії багатьох чинників. Це і споживацький підхід до природи, і нерегульоване зростання народонаселення тощо. Але якщо подивитися на проблему глибше, то виявиться ще одна, чи не найсуттєвіша причина екологічної кризи, –  це глибоке падіння духовності та моралі, низький рівень екологічної освіти і виховання, загалом екологічної культури переважної більшості мешканців планети.

Подолання екологічної кризи є необхідним для виживання людства. Щоб цього досягти, треба запроваджувати нові технології виробництва, шукати інші джерела енергії, економно витрачати ресурси. Але тільки технічними засобами, на думку багатьох вчених, подолати екологічну кризу неможливо. Тим більше неможливо підтримувати стан рівноваги з природою, якщо суспільство не буде перетворювати себе, свою свідомість, менталітет, а буде спиратися виключно на пошук технологічних рішень. Щоб мати змогу забезпечити подальше існування на Землі людської цивілізації і взагалі людини, треба мати глибоке розуміння місця її в навколишньому світі і формувати на цьому розумінні нову мораль і світогляд. Людство повинно створити нову культуру стосунків з природою, для чого необхідними є екологічне виховання й освіта.

Екологія повинна стати для людей не тільки наукою, а й способом мислення, поведінки, реальністю дій. Набуття кожною людиною екологічних знань має здійснюватись на всіх етапах формування особистості.

 Екологічна освіта – це не тільки отримання відповідних знань в навчальних закладах, але й система безперервного багатоступеневого екологічного інформування і пропаганди, а екологічне виховання— систематична педагогічна діяльність,  спрямована на розвиток у людини культури взаємодії з природою.

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут
Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru