Авторизация

   
Бок
   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

 

 

МАТЕРІАЛИ МІСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ ПРОЕКТ, РОЗРОБЛЕНИЙ СТУДЕНТАМИ ВИЩИХ ТА УЧНЯМИ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ 

(збірник матеріалів учасників від ПТНЗ міста)

частина І

частина ІІ 

     В умовах зростаючого дефіциту енергоресурсів та постійного підвищення їх ціни, питання енергозбереження та ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів набуває все більш важливого значення.

       Фахівці вважають, що в побуті до 40% енергії можна заощадити простими і безкоштовними заходами і кожна окрема людина може зробити на своєму робочому місці чи вдома скромний внесок до загальної справи енергозбереження.

      Для того, щоб «достукатися» до населення щодо економного споживання енергоресурсів, залишається лише один дієвий засіб – роз'яснювальна робота.

        Починати роз'яснювальну роботу необхідно там, де сам Бог велів - у навчальних закладах! Учні вивчають впровадження нових альтернативних видів енергії, які в Україні в наступні роки будуть прогресивно розвиватися, навчаться самі зберігати енергію в ПТНЗ, навчать всіх удома, а в майбутньому зроблять прорив в енергозбереженні і на своїх робочих місцях, а значить – у всій країні.

      У даному збірнику представлені матеріали дослідницької діяльності учнів ПТНЗ з питань енергоефективності, які були презентовані на міському конкурсі на кращий енергоефективний проект, розроблений студентами вищих та учнями професійно-технічних навчальних закладів.

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут
Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru