Авторизация

   
Бок
   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

 

 

           Підвищення кваліфікації – це вдосконалення та розвиток професійно-педагогічної компетентності педпрацівників шляхом опанування сучасних освітніх технологій, методик загальної та професійної підготовки, психології, ознайомлення із сучасним устаткуванням, обладнанням, технікою, прогресивними методами організації праці, необхідними для здійснення якісної підготовки кваліфікованих робітників.

        Порядок підвищення кваліфікації педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 30 квітня 2014 року № 535 та затверджено в Міністерстві юстиції України 18 липня 2014 року за № 840/25617 відповідно до Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року.

           Педагогічні працівники проходять підвищення кваліфікації у закладах післядипломної освіти, вищих навчальних закладах, навчально-методичних (науково-методичних) центрах (кабінетах) професійно-технічної освіти, на підприємствах, в організаціях, а також на базі професійно-технічних навчальних закладів на засадах вільного вибору форм навчання, програм і навчальних закладів.

          Підвищення кваліфікації педагогічних працівників здійснюється за такими видами:

- довгострокове підвищення кваліфікації;

- короткострокове підвищення кваліфікації (семінари, майстер-класи, семінари-практикуми, семінари-тренінги, авторські школи, тренінги, вебінари, «круглі столи» тощо);

- стажування.

          Підвищення кваліфікації за програмою довгострокового підвищення кваліфікації спрямовується на оволодіння, оновлення та поглиблення педагогічними працівниками спеціальних фахових, методичних, педагогічних, соціально-гуманітарних, психологічних, правових, економічних, інформаційно-комунікаційних та управлінських компетентностей, у тому числі вивчення вітчизняного та зарубіжного досвіду, що сприяє якісному виконанню ними своїх посадових обов’язків, розширенню їх компетенції тощо.

          Строки навчання за програмою довгострокового підвищення кваліфікації визначаються формою навчання та встановлюються тривалістю від 72 до 216 навчальних годин.

           Підвищення кваліфікації за програмами короткострокового підвищення кваліфікації передбачає комплексне вивчення сучасних проблем галузі освіти, науки, педагогіки, законодавства, вітчизняного та зарубіжного досвіду, підвищення рівня професійної культури тощо.

           Періодичність короткострокового підвищення кваліфікації визначається професійно-технічним навчальним закладом відповідно до програмних цілей навчального закладу, індивідуальних освітніх потреб педагогічного працівника та встановлюється тривалістю до 72 навчальних годин.

           Зміст та строки стажування визначаються програмою стажування, що розробляється закладом-виконавцем за погодженням із закладом-замовником, затверджується керівником закладу-виконавця та здійснюється відповідно до договору, що укладається між закладом-замовником та закладом-виконавцем за формою згідно з додатком 2 до цього Порядку.

          На базі Криворізького регіону в 2016 році курси підвищення кваліфікації силами БІНПО закінчили: 121 педпрацівників (викладачів – 45 осіб, майстрів в/н – 76 осіб) ПТНЗ міст Кривого Рогу, Апостолово та Зеленодольська.

          В рамках курсів проведені науково-практичні семінари:

- «Впровадження інноваційних педагогічних технологій, як умова фахового зростання педагогів» (квітень, МЦППВ);

- «Педагогічний досвід в контексті освітніх інновацій» згідно наказу № 01-01/27 БІНПО від 05.05.2016 р. (травень, КПГМЛ).

         Приймали участь слухачі курсів, заступники директорів, методисти та керівники І рівня атестації. За результатами учасники отримали сертифікати та виданий електронний збірник. Підготовлена виставка методичних напрацювань  слухачів курсів.

102 3886 102 3892

102 3902 102 3921

102 3926 102 3982

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут
Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru