Авторизация

   
Бок
   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

 

 

ВІТАЄМО!

Викладач біології  КПГМЛ Вікторія Тротнер стала переможцем конкурсу «Wiki Loves Earth Ukraine 2017»

       Урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного конкурсу «Вікі любить Землю / Wiki Loves Earth Ukraine» відбулася 7 жовтня  у Націо-нальному науково-природничому музеї НАН України  у Києві. На фотоконкурс, який тривав з 1 по 31 травня, було подано понад 15 тисяч фотографій. Більшість світлин завантажено учасниками у Вікісховище на умовах вільної ліцензії.

    Викладач біології Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею Вікторія Василівна Тротнер взяла участь в цьому конкурсі і виклала власні фотографії заповідних об’єктів Криворіжжя, які вона досліджує вже близько 15 років. Про ці перлини Криворіжжя автор не тільки розповідає учням на уроках, але й написала першу книгу ще 10 років тому – у 2007 році. Це навчально-методичний посібник «Навчальне краєзнавство в роботі сучасного вчителя». Друга книга викладачки «Рослини і тварини парків та лісосмуг (на прикладі КЦПОММ) вийшла в 2013 році . Це міні-енциклопедія рослин і тварин Криворіжжя. Третя книга Вікторії Василівни написана в співпраці з міським управлянням екології та за участі криворізького геолога й еколога Й.Д.Маякова. Це видання вже передано до друкарні і називається  – «Атлас природно-заповідного фонду м. Кривого Рогу»(2017). 

      На конкурсі Тротнер В. перемогла в номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток в регіоні. На Вікісховище Вікторія Василівна завантажила близько 2 тисяч(!) авторських фотографій заповідних об’єктів Криворіжжя, ставши чемпіоном за кількістю світлин природи. За ці заслуги Вікторія Василівна була нагороджена Почесною грамотою конкурсу, цінним подарунком і найновішими цінними книжками на природоохоронну тематику.

     Отже, просвітницька і природоохоронна робота нашої викладачки отримала високу відзнаку Міжнародного конкурсу, з чим ми і вітаємо Вікторію Василівну!

         WLE Ukraine 2017 Awards Ceremony 32   22289648 682269098635959 4615991641615695758 o 

                                

 

«Місто професій» - сходинка до майбутнього

 08.10.2017року  в м. Кривий Ріг за ініціативою  Міжнародного журналу «Community Business Magazine»  проведено  профорієнтаційний інтерактивний  захід «Місто Професій».

Створення електронних навчальних ресурсів – вимога часу КЦПОММ: експериментальна робота – продовжується

05-06.10.2017 на базі Криворізького центру професійний освіти металургії та машинобудування в рамках експерименту Всеукраїнського рівня відбувся семінар – практикум на тему: «Електронний освітній контент як дієвий засіб здійснення ефективної взаємодії суб’єктів професійно-технічної освіти»

Герої вмирають – пам'ять про них живе

             05.10.17р.в Криворізькому навчально-виробничому центрі відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки на честь випускника навчального закладу, учасника АТО, який загинув 04.02.17р., виконуючи свій військовий обов’язок в Калино-Бахмутському районі Донецької області.

Профтехосвіта Криворіжжя вітає ветеранів ПТО

03.10.2017р. на базі Криворізького професійного гірничо – металургійного ліцею відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників освіти.

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут
Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru