Авторизация

   
Бок
   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

 

 

 IMG 0380

Завідувач кабінетом
Зозуля Неоніла Володимирівна
тел. (0564) 64-40-38 

0679889651

 

Життєве кредо: Якщо хочеш змінити світ на краще, зберегти його незайману красу і святість, починай це робити із себе, і не завтра, а сьогодні, з цієї хвилини.

О. Захаренко

Основні питання:

  1. Керівництво роботою кабінету.
  2. Накреслення перспективи.
  3. Планування та звітність.
  4. Реформування, оновлення змісту роботи ПТНЗ міста.
  5. Участь в підборі та розстановці кадрів кабінету.
  6. Співпраця з вузами, експериментальна робота.
  7. Атестація та ліцензування.
  8. Орендні відносини.
  9. Фінансово-економічна та господарська діяльність кабінету.

Додаткові питання:

-       Проводить консультації керівників та педагогічних працівників з питань удосконалення навчального процесу.

-        Постійно вивчає і впроваджує в роботу, навчальних закладів нові нормативні документи, рекомендації Міносвіти і науки стосовно навчально-виробничого процесу.

-      Координує роботу методичних секцій, проблемних семінарів, семінарів, практикумів, шкіл передового досвіду, науково-практичних читань, експериментальних лабораторій з послідуючим узагальненням їх результатів.

-    Аналізує практику використання навчально-програмної документації і нормативної документації, підручників, методичних посібників, технічних засобів навчання та готує пропозиції по її удосконаленню.

-       Працює над створенням Центрів нових виробничих технологій та експериментальних педагогічних майданчиків з актуальних методичних і педагогічних проблем.

-   Вивчає стан комплексного методичного забезпечення навчальних предметів і професій, організує виставки кращих творчих наробок педагогічних працівників.

-  Приймає участь у проведенні обласних, міських конкурсів професійної майстерності, конкурсів «Майстер виробничого навчання року», «Викладач року» і інших, на «Кращий навчальний кабінет», а також у проведенні предметних олімпіад серед учнів профтехучилищ.

-     Координує роботу авторських колективів та окремих викладачів та майстрів виробничого навчання з розробки навчально-програмної документації, міні-підручннків, посібників, навчальних та методичних матеріалів.

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут
Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru