Авторизация

   
Бок
   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

 

 

      Головними критеріями створення нових світових будівельних проектів, по-перше, нешкідливість споруди для навколишнього середовища і її надійність із застосуванням нових матеріалів, а по-друге, новий крутий дизайн.

1. СУПЕР ВЕЖА (LOTTE SUPER PREMIUM TOWER (Сеул, 2011р.) 123 - поверховий надвисокий хмарочос, який в даний час зводиться в районі розважального комплексу Lotte World в Сеулі, Південна Корея. Вартість -  $ 1,25 млрд.

001 

       2. ТРАНСПОРТНИЙ  ХАБ (WTCTRANSPORTATIONHUB (США, 2004р.) - транспортний вузол у формі птаха площею 74 тис. м2 в комплексі Всесвітнього торгового центру. З'єднає 11 станцій метро, підземну залізницю, поромний термінал. Здатний буде обслуговувати до 200 000 пасажирів на добу. Торговий центр площею понад 30 000 кв.м. займе 4 підземнихповерху комплексу. Відкриття комплексу заплановано на березень 2016 року. Вартість - $4 млрд. 

002 

      3. МУЗЕЙ МИСТЕЦТВА (PINGTANARTMUSEUM  (Китай, 2013) - проект штучного острова з провідним до нього мостом. Усередині острівних дюн розмістяться приміщення художнього музею - найбільшої приватної галереї в Азії , пощади 40 тис.м2 , в якій буде зберігатися величезна колекція китайського мистецтва . Вартість -  $ 122 млн.     

003 

     4. ЦЕНТР ФІНАНСІВ (PINGANFINANCECENTRE (Китай, 2010)  - міжнародний фінансовий центр Пінань - комплекс будівель, що включає 600 - метровий, 115 - поверховий хмарочос в місті Шеньчжень, провінція Гуандун, Китай. Передбачається, що будівництво закінчиться в 2016 році. Вартість -  $ 678 млн.     

4

   5. ТЕАТРАЛЬНИЙ ЦЕНТР (TAIPEI  PERFORMING  ART  CENTER (Тайвань, 2012) - на три зали - великий на 1500 чоловік і два додаткових на 800 глядачів кожен. Будівля підноситься на спеціальних опорах над функціонуючим продовольчим ринках. Вартість - $ 160 млн.

 5

   6. ХМАРОЧОС САД (AGORAGARDEN(Тайвань, 2013) екологічно житловий хмарочос у формі молекули ДНК з 40 розкішними апартаментами вартістю $24 млн.кожні. Мешканці зможуть користуватися персональними зеленими зонами заселеними птахами, і власними городами на поверхах. Озеленені балкони обладнають резервурами з водою для поливу та системами переробки відходів.

 6

     7. ГАЛЕРЕЯ МОДЕРН (NEWTATEMODERN(Англія, 2010) - новий корпус Галереї міжнародного сучасного мистецтва, основна частина якої розміщується в реорганизованній будівлі колишньої електростанції. Висота нового десятиповерхового будинка в формі кручений піраміди - 65 м. З тераси останнього, десятого поверху будівлі відкривається панорамний вид на Лондон. Вартість - $ 370 млн.

 7

    8. НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ ЗАЙДА (ZAYED  NATIONAL  MUSEUM  (ОАЕ, 2010) музей, присвячений досягненням покійного еміра Абу - Дабі і президента ОАЕ шейха Зайда. Виставкові галереї знаходяться всередині насипного пагорба. П'ять сонячних веж у вигляді пташиних крил та виступи з живими соколами у внутрішній арені будуть присвячені улюбленому заняттю Зайда - соколиного полювання.  

 8

     9. ЦЕНТР МИСТЕЦТВА (GUARDIAN ART CENTER (Китай, 2013)нова штаб - квартира найстарішого аукціонного дому Китаю. Проект передбачає виставковий зал площею 1,700 м2 ,  два великих аукціонних зали, а також готель, ресторани і освітній центр.

 

9


     10. МУЗЕЙ ЛУВР В ЕМІРАТАХ (LOUVREABUDHABI (ОАЕ, 2013) філія всесвітньо відомого музею Лувр. Будівля площею 64 тис. м2 покрито 180 метровим куполом з перфорацією, що створює вражаючий малюнок сонячного світла всередині приміщення. Вартість - $ 653 млн.

 10

     11. ГРАУНД ЗЕРО (GROUNDZERO (США, дата відкриття 2017, ватрість -$25 млрд ). На місці знищених веж - близнюків буде встановлено монумент подіям 11 вересня 2001 року. Це не тільки пара водоспадів, парк, але і шість нових висоток, Всесвітній торговий центр, кілька музеїв і транспортний хаб ціною в $ 3,5 млрд. Головну будівлю комплексу - Вежу Свободи - відкриють вже цієї осені : хмарочос висотою в 541 метр обійшовся в $ 4 млрд і вже став найвищою будівлею Нью - Йорка.

11   

       12. ГЕС «ТРИ УЩЕЛИНИ»(Китай, дата відкриття 2015, ватрість -$23 млрд). Найбільша електростанція в світі, будівництво якої велося протягом 20 років. Для її будівництва були насильно переселені 1,5 мільйона жителів, а водосховище станції затопило багато історичних пам'яток. З моменту запуску першої турбіни в 2003 році ГЕС виробила 700 терават-годин електроенергії.

 12

        13. АЕРОПОРТ АЛЬ - МАКТУМ (ОАЕ, дата відкриття 2025, ватрість -$33 млрд). Міжнародний аеропорт Дубая - один з найбільших аеропортів на планеті , а його річний пасажиропотік сягає 65 млн осіб. Але і це не межа: вже три роки будується Міжнародний аеропорт Аль - Мактум . До моменту завершення проекту в 2025 році він займе площу 220км2 і зможе обслуговувати до 160 млн. пасажирів на рік.Аль - Мактум стане першим на планеті аерополісом - не просто транспортним хабом, але справжнім містом при аеропорті зі своїми офісами, заводами, торговельними центрами, всіма необхідними розважальної і соціальною інфраструктурою і навіть власної вільною економічною зоною.

 13

     14. МІСТО МАСДАР(ОАЕ, дата відкриття 2020, ватрість -$20 млрд). Наукові парки, що дозволяють з'єднати бізнес і передові дослідження, будуються по всьому світу - високі технології можуть стати основою економіки для економік країн, що розвиваються. Проект Масдар в Абу - Дабі -  не технопарк, а ціле місто ціною в $ 20 млрд.  Робота в постіндустріальному місті на 50 000 чоловік буде побудована навколо нового Інституту науки і технологій, тісно взаємодіє з MIT. Перші науково - дослідні споруди в Маcдаре з'явилися ще в 2010 році, а до моменту свого завершення у 2020 році місто стане втіленням усіх сучасних технологій . У місті буде реалізована новаторська система особистого автоматичного транспорту, а вся необхідна енергія буде надходити з відновлюваних джерел.

 14

        15.РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРК DUBAILAND (ОАЕ, дата відкриття 2015, ватрість -$65 млрд ). Комплекс Dubailand: на площі в 300 км2  розміщаються 45 тематичних парків атракціонів, спортивних комплексів, торгово - дозвіллєвих центрів і готелів. Dubailand буде в два рази більше «Всесвітнього центру відпочинку Уолта Діснея » у Флориді і найбільше  місце розваг на планеті.

 15

      16. МІСТО СОНГДО (Корея, дата відкриття 2015, ватрість -$40 млрд ). У нашому побуті останнім часом все частіше і частіше звучить такий термін як "міста майбутнього". Це компактне бізнес - місто, розташоване неподалік від міжнародного аеропорту Інчхон і пов'язаний з ним ефектним підвісним мостом . Через пару років тут будуть жити близько 65 тисяч чоловік - в більшому підприємці та науковці , що працюють в одному з чотирьох місцевих університетів . Сонгдо створювався з нуля як «зелене » і « розумне» місто.

 16

    17. СВІТ ФЕРРАРІ (FERRARIWORLD (ОАЕ, дата відкриття 2010, ватрість -$65 млрд).  Світ Феррарі - це унікальна споруда , найбільший закритий тематичний парк від однієї з найвідоміших автомобільних компаній світу . Він побудований на острові Яс в Абу - Дабі. Загальна площа парку становить 200 000 м, а його дах прикрашає логотип Феррарі розміром 65 м на 48,5 м . Укомплектований 20 атракціонами. Парк знаменитий найшвидшою в світі пневматичної американської гіркою - Formula Rossa, вагонетки атракціону розганяються до швидкості в 240 км / год за 4,9 секунди. Система заснована на гідравлічної катапульти, схожою з тією, що використовується на авіаносцях.

 17

        18. Вежи-кобри (Кувейт). Вежі у вигляді двох переплетених між собою кобр планувалися запустити ще в 2008 році, але через фінансову кризу проект був " заморожений " . Один з найбільш обговорюваних питань проекту - яким буде побудований ліфт , адже через спиралевидной конструкції звичайний підйомник сюди не встановити. Для функціонування ліфта фахівці запропонували використовувати технологію, яка буде працювати на стисненому повітрі за принципом пневматичної труби.

 18

         19. Сіті "Мері-екс" (Великобританія, дата відкриття 2004, ватрість -$40 млн.). 40-поверховий хмарочос в Лондоні, конструкція якого виконана у вигляді сітчастої оболонки з центральною опорною підставою. Примітний тим, що з нього відкривається панорама на місто і незвичайним для центрального Лондона видом. Жителі за зеленуватий відтінок скла і характерну форму називають його «огірок», «корнішон».Нижні поверхи будівлі відкриті для всіх відвідувачів. На верхніх поверхах знаходиться багато ресторанів.

  19

     20. Штучний острів Пальма Джумейра (ОАЕ, дата відкриття 2006). Пальма Джумейра - штучний архіпелаг, один з найпопулярніших курортів Дубая. Якщо дивитися з космосу, острови, які об'єднують цей архіпелаг, утворюють стилізований малюнок пальми. Пальму Джумейра іноді неофіційно називають «восьмим чудом світу». 

      Загальна площа Пальми Джумейра склала 800 футбольних полів, а довжина берегової лінії - 520 кілометрів. Центральний острів пов'язаний з материком мостом, а півмісяць, що захищає інші острови від хвиль, з'єднується з узбережжям підводним автомобільнимтунелем.

       На території архіпелагу відкрито більше двох десятків розкішних готелів і туристичних комплексів. Спеціально для шанувальників підводного плавання навколо архіпелагу було створено кілька штучних рифів і навіть затоплено кілька старих літаків, щоб принадити нирців з усього світу.

20

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут
Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru