Авторизация

   
Бок
   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

 

 

 Корпоративні технології ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

«Марочна» сталь Криворізького розливу

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - світовий лідер по виробництву сталі. Це унікальне за своїми масштабами і можливостями підприємство, на якому нещодавно відкрито Університет АрселорМіттал в Україні.

На комбінаті впроваджено виробництво світового класу (WCM) – стандартів для покращення технології та бізнес-процесів. Це вимагає нових професійних стандартів підготовки з професій в ПТНЗ.

Життя нашому місту дає комбінат. В 2015 році на комбінаті за допомогою машин безперервного лиття заготовок було розлито більше 1 млн. т сталі, а біля 9% з них – марки сталі з високою додатковою вартістю та якістю для будівельної галузі (металопрокат, електроди, зварювальна проволока).

Сталь з високою додатковою вартістю відрізняється від звичайної сталі різницею між собівартістю продукції та ринковою ціною, з чого підприємство має прибуток.

Ця сталь має унікальні механічні властивості, особливий хімічний склад, чистоту за домішками.

Базові компоненти сталі задаються в конверторному відділенні, а до готовності вона доводиться у відділенні неперервного розливу сталі. Доставка сталі з конверторного відділення до відділення неперервного розливу виконується швидко, а доведення до основних параметрів здійснюється в установці «піч-ковш», де застосовується інша схема футеровки і підготовки промковша до розливу. До кристалізатору додають спеціальні шлакоутворюючі суміші, що підвищує однорідність та якість поверхні заготовок. Сталь розливається не відкритим струменем, а через потужні стакани-стопори, які захищають сталь від повторного окислення атмосферним киснем.

Проби експериментальної плавки досліджуються і марка сталі запускається в виробництво.

Ця сталь – продукт командної роботи сталеплавильного департаменту, технологічного управління, конверторного цеху, а також департаменту маркетингу і збуту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Ці новітні технології треба вже сьогодні вивчати та впроваджувати в навчальні програми підготовки з професій, зокрема в КЦПОММ, який інтегрований в виробничий процес комбінату.

46

Детально

http://ukraine.arcelormittal.com/index.php?id=126&year=2016

(газета «Металург» № 6 від 25.03.2016)

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут
Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru