Авторизация

   
Бок
   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

 

 

 Від маленького підприємства –

до світового лідера технологій

У 1945 році  Гюнтер Фроніус заснував маленьке підприємство в Петтенбах  (Австрія), яке проводило зварювальні джерела живлення і системи для заряду батареї. Компанія знаходиться в сімейній власності і є визнаним лідером європейського ринку, зварювальні технології  від Fronius займають лідируючі позиції  на світовому ринку. Починали з виготовлення теплиць і устаткування для відновлення деталей методом наплавлення електродуги і газотермічного напилення. 

З червня 1991 року підприємство називається "Фрониус-факел". Стали виготовляти  зварювальні трансформатори з регульованим сердечником і стандартні зварювальні апарати MIG/MAG, які поставлялися по всьому світу.

З 2006 року в Україні створено дочірнє підприємство Fronius International – ООО "Фроніус Україна", яке займає територію 30 000 кв.м. і має в своєму розпорядженні три будівлі площею 7 000 кв.м.

Значення цього підприємства в Україні важко переоцінити, враховуючи витрати, якість продукції та перспективи подальшого розвитку. 

Нове покоління зварювальних систем TransPocket 150/180

Компанія Fronius випустила нове покоління своїх перевірених часом систем для зварки стрижньовим електродом — моделі TransPocket 150 і TransPocket 180. Нові вдосконалені пристрої мають розширений набір функцій і забезпечують чудову якість зварки. На додаток до цього, цифровий резонансний інвертер гарантує чудові зварювальні характеристики при використанні різних типів електродів, а завдяки новій технології PFC (PowerFactorCorrection) пристроїв відрізняються високою енергоефективністю.

froniuspress 2016 04 04 TransPocket 1502 rdax 100 rdax 238x159 100 froniuspress 2016 04 04 TransPocket 150 180 Einsatz Bild3 rdax 100 rdax 238x159 100

Моделі TransPocket 150 і 180 пришли на зміну випробуваної моделі TransPocket 1500. Модель TransPocket 180 — це перша система для зварки стрижньовим електродом, розрахована на струм 180 А. Дані системи призначені переважно для ручної зварки стрижньовими електродами діаметром до 4,0 мм. Останнє покоління пристроїв також може застосовуватися для зварки TIG із струмами до 220 А. Це досягається завдяки застосуванню роз'єму TIGMultiConnector і зварювального пальника з функцією Up/Down. Дана функція дозволяє регулювати зварювальний струм безпосередньо із зварювального пальника. Системи TransPocket підтримують зварку TIG в імпульсному режимі, а також в 2-тактном і 4-тактном режимах.

Нові системи TransPocket забезпечують відмінні результати зварки незалежно від використовуваного процесу. Цифровий контролер підстроює характеристики джерела струму залежно від типу електроду. В результаті досягається чудова якість зварки. Свій внесок в підвищення якості вносять оптимізований піджиг електроду при меншому струмі короткого замикання, а також понижене утворення крапель в процесі зварки.

froniuspress 2016 04 04 TransPocket 150 180 Einsatz Bild41 rdax 100 rdax 238x159 100 froniuspress 2016 04 04 TransPocket 180 rdax 100 rdax 238x159 100

Високий запас по напрузі в будь-якій робочій крапці забезпечує стабільну дугу. На додаток до цього, інноваційна технологія PFC (компенсація коефіцієнта потужності) адаптує енергоспоживання джерела струму до синусоїдальної мережевої напруги, знижуючи споживаний системою струм. Завдяки цьому система стала енергоефективнішою, і вплив на напругу мережі зведений до мінімуму. Це дозволяє використовувати довші мережеві кабелі.

Модель TransPocket 180 також доступна у варіанті з підтримкою різної напруги: гнучкий однофазний пристрій може працювати від мережі напругою від 96 до 265 вольт. Це велика перевага для користувачів, яким доводиться працювати з різними електричними мережами. Завдяки компактній і міцній конструкції система TransPocket ідеально підходить для використання на будмайданчиках.

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут
Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru