Авторизация

   
Бок
   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

 

 

 Криворізький регіональний навчально-практичний будівельний центр компанії “Хенкель Баутехнік (Україна)”


       У процесі реалізації основних напрямків діяльності ПТНЗ, осмисленні нових підходів до підготовки висококваліфікованих фахівців і виникла потреба у створенні на базі КЦППРКБГ  регіонального навчально-практичного будівельного центру компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)».

     Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» відома на українському ринку продукцією під торговими марками Ceresit, Moment, Metylan. Ці бренди користуються широким попитом в багатьох країнах світу.
       В нашій державі «Хенкель Баутехнік (Україна)» можна вважати національним виробником, тому що використовується українська сировина і продукція розрахована на реалізацію в Україні. Розробки новітніх технологій ґрунтуються на дослідженнях та досвіді застосування сучасних будівельних матеріалів в країнах Європи, тому провідні будівельні організації України активно співпрацюють з компанією «Хенкель Баутехнік (Україна)».

       На сьогодні асортимент продукції, яку випускають підприємства компанії, включає широкий спектр матеріалів для будівництва та ремонту.

47 48

49

До функцій навчально-практичного будівельного центру входять: 

1. Розповсюдження, пропагування та впровадження інноваційних технологій компанії «Хенкель Баутехнік» у будівництво;

2. Налагодження ділових контактів з підприємствами, організаціями на регіональному та міжрегіональному рівнях з метою поліпшення підготовки та підвищення кваліфікації робітників-будівельників;

3. Вивчення науково-технічних досягнень у галузі будівництва та впровадження їх у навчальний процес ПТНЗ і будівництво;
4. Вивчення та використання прогресивного педагогічного досвіду з професійної підготовки робітників-будівельників;

5. Узгодження навчальних планів та програм професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки;

6. Проведення стажування майстрів виробничого навчання, викладачів професійного циклу. Центр – це перш за все матеріальна база для здійснення якісної підготовки фахівців у галузі будівництва. Матеріально-технічне та навчально-технічне оснащення забезпечує максимальні умови для відпрацювання професійних навичок.

Суть використання технологій компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»:

1. Інтегрований підхід до викладання предметів зі спецкурсу;
2. Забезпечення навчального процесу підручниками, посібниками, зміст яких ґрунтується на сучасних досягненнях у будівельному виробництві, сприяє опануванню робітниками технологій використання нових матеріалів, забезпечує конкурентоспроможність на ринку праці;
3. Застосування нових матеріалів і технологій у будівельному виробництві – це якість, висока продуктивність – основні складові вимоги сьогодення.

Центр здійснює свою діяльність за такими напрямками:

 • підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації робітників будівельних організацій за новими будівельними технологіями від «ХЕНКЕЛЬ БАУТЕХНІК (УКРАЇНА)»;
 • вивчення науково-технічних досягнень у галузі будівництва та впровадження їх в виробництво;
 • вивчення та використання номенклатури нових матеріалів та технологій.

Навчання в центрі проводиться за слідуючими програмами:

 • Плиткове облицювання (матеріалами Ceresit);
 • Улаштування підлог (матеріалами Ceresit);
 • Відновлення та захист бетонних і залізобетоннихбудівельних конструкцій (матеріалами Ceresit);
 • Реставрація фасадів будинків матеріалами Ceresit;
 • Декоративне опорядження фасадів матеріалами Ceresit;
 • Гідроізоляційні роботи (матеріалами Ceresit);
 • Системи утеплення фасадів матеріалами Ceresit.

     За три останні роки у  Центрі пройшли курс навчання 997 осіб, з них – 722 учня  КЦППРКБГ, 56 осіб педпрацівники ПТНЗ та 219 осіб - індивідуальне замовлення  за програмами «Декоративне опорядження», «Теплоізоляція фасадів», «Гідроізоляційні та облицювальні роботи», «Улаштування підлог».

     Після закінчення навчання видається сертифікат.

50

    Протягом 10 років в місті працює Школа впровадження нових виробничих технологій. І вже протягом багатьох років одне засідання в рік відбуваються в стінах Центру, де постійно розглядаються питання ефективності впровадження державних стандартів ПТО та оновлення змісту професійної підготовки, а саме:

 • професійно-практична підготовка в змісті держстандартів ПТО;
 • інноваційні напрямки в опорядженні будівель з використанням матеріалів «Церезит»;
 • шляхи впровадження провідних виробничих та комп’ютерних технологій у навчальний процес;
 • конструктивно-технологічні рішення при виконанні лицювальних робіт у різних типах будівель і споруд.
 • сучасні будівельні технології з використанням матеріалів торгової марки Ceresit і Thomsit.

      Крім вивчення сучасних будівельних технологій матеріалами Церезит, вивчаються новинки сучасного оздоблення будинків, зокрема "Наливні 3d підлоги", "Рідкі шпалери", "Техніка "кракле" тощо.

      Також на базі Центру відбуваються і обласні заходи: навчальні семінари, практикуми, майстер-класи. Основна мета  - впровадження новітніх технологій в навчальний процес та підвищення конкурентної спроможності майбутнього робітника на ринку праці. Практикуми такого рівня проводять  провідні спеціалісти компанії “Хенкель Баутехнік (Україна)”.  На заходи запрошуються роботодавці, представники інших будівельних організацій (ПАТ «Криворіжіндустрбуд», ВАТ «Зодчий КР», ВАТ «Промспецбуд»; ПП «Фасад»; ПАТ «Монолітбудмонтаж») та педпрацівники ПТНЗ міста будівельної галузі. Постійно проводяться майстер-класи з використання гідроізоляції, наливної підлоги, реконструкції пошкоджених залізобетонних конструкцій. Присутні мають змогу побачили відео з названих програм.

       З 2010 року регіональний навчально-практичний центр має статус єдиного в Україні Міжрегіонального ресурсного центру компанії «Хенкель», за напрямком «Відновлення та захист  залізобетонних конструкцій».

      За підсумками роботи ресурсних центрів у 2011-2013р. на Всеукраїнській нараді-семінарі «Нові тенденції у взаємодії компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» та закладів професійно-технічної освіти» (липень, м. Тернопіль) КЦППРКБГ отримав сертифікат «Лідер проекту «Хенкель Академії» та нагороду «Прорив року» (за останній рік пройшли курс навчання:  454 особи з підприємств, 76 – фізичні особи).

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут
Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru