Авторизация

   
Бок
   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

 

 

Навчально-практичний центр – інструментарій впровадження новітніх педагогічних та виробничих технологій

У зв’язку з впровадженням ринкових відносин формування ринку праці відбувається прискореними темпами. Відповідно зростають і вимоги роботодавців до випускників професійно-технічних училищ як майбутніх висококваліфікованих, конкурентоспроможних, мобільних робітників. Технологічні зміни часто випереджають зміст навчальних програм, а професійні навички випускників не завжди адаптовані до тих технологій, які уже впроваджено у виробництво.

Тому головне завдання ПТНЗ – забезпечення підвищення якості професійної освіти, професійної мобільності та  конкурентоспроможності випускників шляхом подолання розриву між тенденціями розвитку сучасної промислової  індустрії та змістом професійного навчання. А це:

  • створення умов для реалізації принципів випереджувальної освіти та освіти протягом життя для робітників і спеціалістів з професій різних галузей виробництва;
  • оновлення змісту освіти відповідно до сучасних вимог ринку праці;
  • оновлення ресурсного забезпечення навчально-виробничого процесу.

До цього нас спонукають і державні нормативні документи: Указ Президента України «Про національну стратегію розвитку освіти в Україні до 2021р.», Національна доктрина розвитку освіти України, Державна цільова програма розвитку ПТО на 2011-2015 роки, якими передбачено:

  • розробка держстандартів професійної освіти, базованих на рівнях компетенції;
  • поглиблення інтеграції навчально-виробничого процесу закладів з виробничими технологіями на підприємствах через проведення майстрів-класів, впровадження сучасних форм підвищення професійного рівня педагогів ПТНЗ та створення навчально-практичних центрів.
   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут
Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru