Авторизация

   
Бок
   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

 

 

Охорона праці – це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження життя, здоров'я і працездатності людини в процесі трудової діяльності

Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров'я.

Для удосконалення існуючої системи забезпечення безпеки життєдіяльності та поліпшення організаційної роботи з профілактики виробничого травматизму в ПТНЗ здійснюються такі заходи:

  1. Підвищення професійного рівня керівника навчального закладу з питань створення безпечних умов праці для працівників закладу.
  2. Контроль за створенням у кожному навчальному закладі належних безпечних умов для праці.
  3. Підвищення вимогливості до кожного працівника щодо виконання інструкцій з охорони праці, відповідальність осіб за стан охорони праці, безпеки життєдіяльності в навчальному закладі і на виробництві.
  4. Спеціальне навчання, підвищення кваліфікації посадових осіб, які повинні мати спеціальний допуск для виконання робіт підвищеної небезпеки.
  5. Створення належних умов праці на робочих місцях учнів навчальних закладів при проходженні виробничого навчання та виробничої практики на виробництві, у сфері послуг.

В місті створена та діє Школа інженерів з охорони праці, робота якої спрямована на удосконалення системи управління охороною праці в ПТНЗ, де розглядаються питання:

-       забезпечення вимог охорони праці в майстернях, кабінетах, лабораторіях;

-       навчання, інструктування та перевірки знань з ОП працівників;

-       розробка інструкцій з охорони праці та системи захисту з професій;

-       співпраці інженерів охорони праці в ПТНЗ зі службами охорони праці підприємств, Держпраці та Держгірпромнагляду;

-       дотримання вимог охорони праці під час проходження виробничого навчання та виробничої практики;

-       визначення, організація та проведення атестації робочих місць за умовами праці тощо. 

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут
Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru