Авторизация

   
Бок
   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

 

 

Щороку проводиться міський літературний конкурс серед учнів ПТНЗ «Струни серця». Це своєрідне свято творчості. До поезії сходяться, як до великого вогнища. Саме поезія може стати відповіддю на найгостріші й найглибші духовні запити сучасної людини. Так хвилююче, так неповторно і прекрасно звучать струни душі кожного учасника літературного конкурсу. За словами великої поетеси Ліни Костенко: «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі».

Нагородження переможців літературного конкурсу «Струни серця» проходить за номінаціями:

-       «Неповторність»;

-       «Гармонія»;

-       «Чисті роси»;

-       «Надія профтехосвіти»;

-       «Мова калинова»;

-       «Пам'ять серця»;

-       «Краса любові»;

-       «Сонячні кларнети»;

-       «Лицар України»»

-       «Істина».

20160317 131533 20160317 132458

20160317 133447 20160317 135214

Майже в кожному ПТНЗ засновано газету. Це і орган учнівського самоврядування, і вісник літературної творчості учнівської молоді.

Працюючи в газеті, учні знайомляться з особливостями жанрів, опановують їх. Вони одержують знання з основ комп’ютерної верстки, художнього оформлення друкованого видання. Газета Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею 2 роки поспіль здобуває перемогу на Міжрегіональному конкурсі шкільних газет в місті Миколаєві.

Напрацьована певна система роботи Криворізького кабінету НМЦ ПТО у Дніпропетровській області з розвитку та підтримки літературної творчості учнівського молоді ПТНЗ. 

IMG 20160317 151115

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут
Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru