Авторизация

   
Бок
   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

 

 

 Система роботи

По – різному входить в наше життя поезія: ніжною колисковою піснею, вечірньою бабусиною казкою, любовною лірикою, хвилинами втіхи у смутку. І на якому б життєвому перехресті не відбулася ця зустріч, вона прикрасить наші дні радістю та любов’ю і пробудить найкращі людські якості.

А починалося все з того, що в кожному ПТНЗ нашого міста все більше і більше почали з’являтися поети  -  початківці. На святах та фестивалях художньої самодіяльності юні поети читали авторські вірші, вони друкувались в місцевих газетах, звучали по радіо. Неодноразово учні ПТНЗ здобували перемогу в міських  та обласних літературних конкурсах, навіть брали участь у Всеукраїнських літературних конкурсах. Виникла необхідність об’єднати юні творчі обдарування в літературний клуб «Пегас», який успішно діє з 2003 року. Організатором та координатором клубу є Криворізький кабінет НМЦ ПТО у Дніпропетровській області.

IMG 7872 IMG 7876

Робота літературного клубу сприяє максимальному виявленню самодіяльності кожного учня. Художнє слово розглядається як засіб виявлення особистості. Програма націлена на залучення учнів до творчості, розвиток їхніх умінь та навичок, творчих здібностей, образного та асоціативного мислення, уяви, художньої мови, фантазії, високих моральних принципів. При цьому естетичне та моральне виховання органічно поєднується. Мета клубу: допомогти розкрити кожній дитині комунікативні можливості художніх засобів; відкрити у собі автора, здатного впливати на інших людей, їхній настрій, формувати комунікативно-оціночне ставлення до мистецтва. Завдання, які ми ставимо:

-       виявляти нахили, смаки, здібності учнів, сприяти  їхньому розвитку, виховувати юних поетів – аматорів;

-       прищеплювати високі естетичні смаки, виховувати почуття прекрасного, вміння насолоджуватися художніми творами;

-       поглиблювати знання учнів про історію рідного краю, його найвидатніших діячів культури та мистецтва;

-       розвивати логічне та образне мислення, культуру мовлення.

IMG 7893 IMG 7899

На засіданнях  клубу «Пегас» учні знайомляться із мистецтвом художнього слова, скарбницею духовних надбань літератури, роллю книги у житті людини; перед ними розкривається чарівний світ мистецтва слова, створений видатними письменниками.

Юні обдарування пізнають таємницю створення віршів та прозових творів. На прикладах кращих вчаться бачити особливості форми та змісту, засоби художньої виразності. Значна частина часу відводиться на практичні заняття, подальше оволодіння технікою віршування та створення власних творів за власними сюжетами, що значно розвивають творчу уяву. Учні часто читають свої вірші, слухають поетів Криворіжжя, яких запрошують на засідання клубу.

IMG 7902 IMG 7904

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут
Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru