Авторизация

   
Бок
   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

 

 

Фізичне виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів є складовою частиною системи виховання і освіти, що спрямована на зміцнення здоров’я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей людини і має на меті всебічний розвиток фізичних і духовних сил майбутніх робітників, підготовки їх до трудової діяльності.

В місті створена певна система спортивно-масової роботи, яка є складовою професійно-педагогічної діяльності майбутнього фахівця з будь-якої спеціальності.

Матеріально-технічна база професійно-технічних навчальних закладів міста налічує 95 спортивних споруд, в тому числі: 1 стадіон з трибунами на 1,5 тис. місць; 45 майданчиків з тренажерним обладнанням; 1 тенісний корт; 3 футбольних поля; 18 спортивних залів, 23 приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять; 8 стрілецьких тирів. Дбає адміністрація ПТНЗ і про підтримання  бази в належному стані. Щорічно здійснюється косметичний ремонт спортивних залів, майданчиків, обладнання  всіх ПТНЗ.

Навчальну і позаурочну діяльність здійснюють 27 викладачів, з них 19-з вищою освітою ІІІ-ІV рівня акредитації.

Крім того, проводиться значна позаурочна робота. Протягом навчального року традиційно в ПТНЗ проводяться Олімпійські уроки, Дні фізкультури і спорту, Дні козацької слави, Дні здоров'я, спортивні змагання з різних видів спорту. В кожному навчальному закладі працюють спортивні секції, напрямок яких залежить від спеціалізації викладачів.

 Щорічно проводиться міська спартакіада серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

 ПТНЗ беруть активну участь в масових міських спортивних заходах, що проводяться під  егідою управління фізкультури і спорту Криворізької у місті ради:

-       легкоатлетичний крос (квітень-жовтень);

-       легкоатлетичний пробіг на приз газети «Червоний гірник» (травень);

-       спортивні змагання до Дня перемоги, Незалежності, Дня козацької слави тощо;

-       змагання з баскетболу пам’яті  депутата 4-х скликань В.Гурова (лютий-березень)

Зайнятість учнів в спортивно-масових заходах склала майже 59%:

Працює секція керівників і викладачів фізвиховання.

Спрямованість навчальної і позакласної роботи з фізичної культури на масове охоплення учнів систематичними заняттями фізичною культурою і спортом великою мірою сприяє зміцненню здоров’я учнів, підвищенню рівня їх фізичної і розумової працездатності, і, як результат –  конкурентноспроможності на ринку праці молодих робітників.

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут
Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru